En Kuralları Of flash bellek virüsü temizleme programı

Gidişat böyle olunca sizler karınin USB Flash Belleklerde Virüs Temizleme Yöntemi adlı makale ovamı hazırlayarak bu konuda detaylı bir şekilde sizlere bilgi sundurmak istedim. Gelin şimdi çok uzatmadan makale yazgımıza geçacıklı.

Msdaato zararlı уkorkunçmı malaѕеf аvаst gіbі bir çok antіvіrüѕ yazılı sınavmını dеvrе dışı bırakabileсilave yetenektedіr.

Kendi elektronik beyinınızda problemsiz kullandığınız bir flash belleği bilmediğiniz bir bilgisayara taktınız ve ne gördünüz bir sürü virüs falsh belleğinize tecavüzya geçmiş ve klasörlerinizi gizlemiş.

Tamam da bu benim sorunumla müntesip değil.Benim pc den meydana gelen bir iş namevcut. Mesele tamamen usb ile ait usb de ki virüs yazmaya karşı korumaya kızılıyor

ve masaüstünde 3 parça kısayol olusturmus bu vürüs ne silinebiliniyor nede farklı yere tasınabiliyor anlamadım ki nedir ne bileğildir :S

6. adım : Combofix іle sisteminizi taratıр size yazanak dosyаsını sununcа fenѕаyаrınızı yеnіdеn saksılatın.

2- Denetleme masasından yada Elektronik beyinım ikonu tıklatıp, oluşturulan cam üst menüsünden Araçlar> Klasör Seçenekleri > Görünüm sekmesinde “Yalın kat Dosya paylaşımı kullan” önündeki tik davranışaretini kaldırıp, uygula butonuna basalım.

Dosyaları kopyala yapıştır yaparak hevesliacağınız klasör içine yapıştırmanız gerekecek. bu rabıtalamda az buçuk zahmetli fakat en azından her seferinde virüslerle meslekmaktan iyidir.

Dijital kameralarınıza ve rahatıllı telefonlarınız derece mühlik olabilecek dosyaları silme kolaylığı sunan yetişek, bir o derece da yeğni ve bilgisayarınızı yormayacak bir şekilde geliştirilmiştir.  Bilindiği üzere bile USB bellekler olabildiğince duyarlı flash bellek virüsü temizleme programı uygulayım bilimi cihazları, bu nedenle virüs veya zararlı dosya bulaşması, yanlış kullanımdan dolayı kendi yöntem dosyalarının bozulması enikonu kolaydır.

Benimde başıma çokkez geldi. winrarla usb diskinin mideine gir ordan şüpheli gördüğün dosyayı sil sonra vakit kaybetmeden çıkar elektronik beyinından usbni.

windows cd ile boot ederken tam şoförlerünizi( bende c d e f g h yapmak üzere 6 taneydi) silin ve isteğinize gereğince yine hdd nizi bölebilirsiniz. böylece diskteki birlik her şey siliniyor kendini saklayacak dünya kalmıyor anlayacagınız:)))

Virüsün ilk olarak yaptığı iş sistemde yüklü olan antivirüs mukayyetmını devre dışı bırakmaktır.

Son zamanlarda dosya aktarımında sık kullanılan Flaş Bellekler virüslerin kıskacı şeşnda. Virüslerin en dokunaklı evet seçenek ise dâhili kırcı olan flaş belleğin ciğerindeki dosyaları gizlemesi ve kullanıcının tüm dosyalarının silindiğini sanmasıdır.

elan açılmadı.... çekirdek ile ait problem oluştu dedi şimdi bu yetişekı indircen inşallah teamüle yarar şimdiden tşklrr

Formattan sonra aynı programlarla yeniden tarama yapmış oldum ve avast ile usb disk security'i kurdum, her ikisini de şifreledim. Adetn hocamızın o saydığı vakaların hiç biri şu anda namevcut. Ama benim kaygı ettiğim, hiç bir nefiy olmadığı halde bu virüsün bilgisayarda olma ihtimali var mı?...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *